2018-07-23 «Усі дороги провадять до любові» Ева Гата У житті часто трапляються непередбачувані ситуації. Здається, уже нема на що сподіватися – смерть пильно вдивляється у вічі. Проте не завжди все так, як здається на перший погляд. Навіть найстрашніша недуга може стати благословенням, яке виводить з тупика. Вихід завжди є, і він неодмінно провадить до Любові.
Обкладинка - живопис Еви Гати.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2018-01-21 «Вселенна містерія» Віра Вовк Поема про життя, смерть і спасіння на взір середньо­віч­ного театру.
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2017-02-03 «Своєрідна абетка» Олеся Любава У кожній оригінальній новелі збірки «Своєрідна абетка» всі слова починаються з однієї літери алфавіту.
Автор плекає надію якнайповніше охопити абетку оригінальними новелами.
У збірку також вміщено оповідання «Потрібний голос», «Гуцулка Ксеня», «В люди».
Наявність: Ні
2017-01-19 «Три поеми» Віра Вовк У збірку ввійшли нові поеми: «Земля іскриста», «Гріх святости», «Ластів’яче перо».
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2016-04-13 «Коріння світла» Ева Гата Людські долі схожі на звивисті стежки лабіринту, які водять подо­рожнього в пошуках своєї мети. Хоча цей світ контрастів вічно ба­лансує між успіхом і втратою надії, на подорожнього завжди чекає безцінний дарунок, який отримає лише той, хто зуміє правильно скористатись попереднім досвідом. Книжка „Коріння світла” скла­дається з повісті та п’яти оповідань про різні людські долі. Ко­мусь вдалося вийти з лабіринту переможцем, комусь довелося за­три­матись, однак треба пам’ятати, що вихід завжди є.
Обкладинка - живопис Еви Гати.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2015-04-12 «Ораторія хвали» Віра Вовк «Ораторія хвали» скомпонована у двох самостійних частинах: дійстві «Прелюдія» і ліричній «Ораторії», що огортає всесвіт людини. В «Ораторії хвали» вжито багато призабутих слів, значення яких додається у «Словнику» при кінці книжки.
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2014-10-06 «Вогонь Купала» Віра Вовк Кожен із трьох розділів книжки має своє власне обличчя: МАЙДАН створений у стилі історичного щоденника; ВОГОНЬ КУПАЛА – інтимна лірика в містичному одязі; ЗІ СКРИНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ – епічно-лірична розповідь на тлі ТІНЕЙ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ Коцюбинського. Авторка щедро черпає з криниці народної забутої лексики.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2014-08-20 «Стати Сонцем» Ева Гата Людина приходить у цей світ творити свій унікальний всесвіт. Інколи видається, що обставини надто могутні, а людина безсила. Та це не так. Усе залежить лише від внутрішнього світогляду. Побудувати простір Любові можна, лише змінивши себе. Це цілком не складно, досить розширити власні горизонти, і тоді неподоланне стає нікчемним і мізерним.
Книжка «Стати Сонцем» складається з оповідань про різних людей: зовсім юних, молодих, зрілих і літніх. Зробити крок назустріч Сонцю не пізно у будь-якому віці. Варто лише забажати, і осяяння неодмінно прийде.
Ілюстрації Ігоря Біликівського.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2014-01-30 «Човен на обрію» Віра Вовк Проза. Спогади 2010-2013 рр. Унікальні світлини з архіву Віри Вовк.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2013-09-06 «Паломник» Віра Вовк У пошуках краси й істини по світу, паломник, разом із своїми супутниками, переживає різні стадії душі: роз­чарування, недолю, несподіване щастя, гріх, покуту, роз­доріжжя різних ідей... Це – дорога через вершини й яруги життя до миру.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2013-05-17 «Гумористичний самвидав» Святослав Караванський «Гумористичний самвидав» – це збірка поширених в СРСР анекдотів, оброблених у віршованій формі колишнім в’язнем Ґулаґу. Збірка зацікавить усіх любителів гумору, а надто молоде покоління, незнайоме із сміховинним у своїй суті ’безкласовим’ суспільством Соловецького Союзу.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2013-05-12 «Рідна ріка» Тихон Лещук У романі показано історію рідної ріки, яка може бути типовою для різних ситуацій. У різні пори року, у різні стихії ріка завжди є другом людини. Водночас бачимо, якщо хтось бережливо ставиться до ріки, то вона його нагороджує і про нього ніколи не забуває.
Читач на фоні опису ріки знайде в цьому романі долі різних людей. Проте всіх їх об’єднує рідна ріка.
Роман призначений усім, хто любить життя.
Наявність: Ні
2013-03-26 «Диптих» Віра Вовк Повість „Спілкування з опалевим метеликом” – суміш дійсности й фантазії, показує, як метелик лікує людину від недуги праґматизму й песимізму, пропонуючи переображення. „Стислий” роман „Книга Естери” вільно побудований на однойменній розповіді з Старого Завіту й на „Персах” Есхіля. Подія розвивається з різних кутів бачення. Персонажі правлять за втілення ідей.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2013-03-22 «Музичні фрески» Ева Гата Події роману відбуваються в різні епохи і в різних країнах. На перший погляд, кожна з п'яти новел є окремою фрескою про кохання і музику. Та це лише уламок невідомого, значно більшого творіння, як і поодинокий музичний акорд, вирваний із загальної симфонії. Якщо уважніше пригледітися, то можна зауважити, що все у світі впродовж віків між собою тісно пов’язане, а імена головних героїв роману завжди означають “Життя” і “Дар Божий”. Що їм треба подолати, щоб нарешті пізнати справжнє щастя? Виявляється, не так уже й багато. Лише коли Мудрість переможе Гнів, сповнені любові серця віднайдуть одне одного і вже ніколи не розлучаться.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2012-09-12 «Ave Eva» Ева Гата В романтичній новелі “AVE EVA” , події якої розгортаються в міжвоєнному Львові, легко зауважити цілісність світів, які є нероздільною частиною Великої Єдності. Кожна причина має свій наслідок і навпаки. Тому, які б Доля не дарувала сюрпризи, не варто засмучуватися.
Пам’ятаймо, що найбільшим Даром Божим є Життя. Крапки ж не буває, хоча інколи її ототожнюють зі Смертю. Але й це ілюзія! Подивімося на все з погляду вічності: крапка є
лише проекцією нескінченного тире у цей простір.

Це унікальне двомовне видання - одночасно українською і польською мовами.

Переклад на польську мову Ольги Кіх (Ягеллонський університет).

Художнє оформлення - Маркіян Коссак.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2012-08-22 «Тихон Лещук: Школа» Тихон Лещук У романі-епопеї “Школа”, який складається з семи книг, представлено чотири покоління людей у розвитку. Сюжет обєднаний одними персонажами та деякими епохами подій, що відбуваються переважно в одному місті.
Рекомендується для всіх тих, хто вчився, хто працює, або вчиться чи працює у школі. Читається роман легко і зрозуміло.
Наявність: Ні
2012-08-06 «Сатирикон» Віра Вовк Сатира веселим тоном розгортає викривлену
картину дійсності. Вона сміється одним, і плаче
другим оком. Сатиричні вірші Віри Вовк споріднені
з афоризмами.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2012-08-06 «Зеніт» Віра Вовк Лірика Віри Вовк – віддзеркалення різноманітних
переживань, уявлень, радощів і стаждань
людини
в чужинному, хоч і прекрасному світі.
Авторка відчуває себе “паперовим орлом, прив’язаним
до землі тільки мотузкою у жмені дитини”.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2012-04-23 «Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом.» Ева Гата Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до кінця своїх днів перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їх покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя. Відповіді на ці одвічні запитання ви знайдете у цих романах-феєріях. Книга адресована для широкого кола читачів.

Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 80 грн Наявність: Так
2012-01-17 «Народжена у джерелі, або шлях від царства до корони» Ева Гата Багато таємниць ховає в собі земля. Де народжуються чудодійні джерела? Лише в єдності з природою людина може відповісти на одвічне запитання: “Хто вона і для чого прийшла в цей світ”. У романі “Народжена в джерелі, або шлях від Царства до Корони” описано нелегку долю молодої співачки. Втрачено все. Попереду безвихідь. Однак завдяки силі мистецтва героїні вдається підняти голову, йти далі й одягти корону.
Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2011-10-17 «Зібрання творів. Том 1.» Ганна Барвінок Том 1. Оповідання з народних уст
Упоряд. В. Шендеровський, В. Яременко.

Ганна Барвінок – літературне ім’я Олександри Михайлівни Білозерської-Куліш (1828–1911). Перша письменниця нової української літератури, чільна представниця літератури етнографічного реалізму, «поет жіночого горя», як назвав її Борис Грінченко, який за життя письменниці (1902) видав єдину збірку із 30 оповідань «З народних уст». В останні роки життя Ганна Барвінок опублікувала ще близько двох десятків оповідань, залишилась чимала рукописна спадщина.
Це перше найповніше видання спадщини письменниці у двох томах. До першого тому ввійшли художнi твори, до другого – спогади, листування та лiтературознавчi працi про письменницю.
Видання адресоване широкому загалу читачів.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2011-09-06 «Студенти. Карпати.» Тихон Лещук П`єса “Студенти” створена на основі авторського педагогічного досвіду, в одному з найбільших університетів України – Національному університеті “Львівська політехніка”. Відображена студентська молодь, яка дуже здібна та працьовита, з якою вести педагогічний процес є справою не лише честі, але й великої внутрішньої радості.
У п’єсі “Карпати” на основі архівних матеріалів представлено українські Карпати в різні періоди історії: повстання Олекси Довбуша, та інших героїв за незалежність України, зародження Національного руху в різні часові періоди, перехід однієї частини Української Повстанської Армії (УПА) з архівам на Захід.
Наявність: Ні
2011-06-08 «Очищення, або роблю, що хочу, 3-тє вид.» Ева Гата Третє видання
Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його основні закони. В книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.
Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2011-04-08 «Знамено» Віра Вовк Мистецьке оформлення - Зоя Лісовська. 520 с.У книзі Україна і світ загорнені в міти, сни, видіння, що кидають свої персонажі у різноманітні життєві нюанси: жах, чужинність, самотність, надію, героїзм,
любов, красу, одухотворення. Авторка вірить у принцип добра в людині і всесвітній плян
Творця.
Ціна: 60 грн Наявність: Так
2011-03-15 «Katharsis, oder was ich will, das tue ich» Ева Гата Wie wird man ein freier Mensch? Wie trifft man im Leben die richtige Wahl? Was muss man tun, um ein vollwertiges Leben zu leben? Es zeigt sich, dass gar nicht so viel dazu ntig ist – man muss lediglich in sich hineinhorchen und
die Antwort findet sich dort. Sie, diese Antwort, ist immer ganz nahe bei uns. Unsere Welt ist einfach und wunderbar.
Um glücklich zu werden, muss man nur ihre wesentlichen Gesetze verstehen lernen. In dem Buch versucht die Autorin eine Antwort auf diese geheimen Fragen zu geben.

Переклад на німецьку мову книги "Очищення, або роблю, що хочу".
Переклад Інгебург Голлос (Австрія).
Ціна: 55 грн Наявність: Так
2011-03-06 «Мережа» Віра Вовк Спогади. Фотодокументи. Бібліографія останніх років.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2010-12-08 «Павутиння. Збірка хокку.» Акахорі Іто Думки, емоції, настрої, сплетені павутинням слів, таких коротких та довгих, таких безмежних та лаконічних водночас... Проте головні не слова, а саме настрої, емоції, думки, котрі заволоділи тобою... І ти занурюєшся в них, відчуваючи їх кожним атомом, кожною клітиною.
Збірка хокку, віршових мініатюр про плинне та про вічне.
Наявність: Ні
2010-11-08 «Бланік відчиняє двері» Ева Гата Життя і Смерть завжди поруч – дві нерозривні частини вічного Буття. Час для кожного летить нестримно, безкомпромісно вносить свої корективи і в таємні сподівання, і відверті прагнення. Непомітно минає день за днем. За плечима залишаються літа за літами. Що далі? Невже усі роки минули даремно? У чому був їх сенс? Як прожити життя, щоб, оглядаючись на нього, не очікувати смерть із тремтливим жахом чи соромом?
Відповіді на ці запитання можна знайти в романі “Бланік відчиняє двері”.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2010-08-05 «Книга-журнал одного автора» Святослав Караванський “Книга-журнал одного автора” – новий вид друкованої продукції: у форматі книги здійснено видання, яке має всі ознаки журналу за винятком того, що всі матеріяли книги-журналу належать одному автору. Книга-журнал містить твори різних жанрів, що їх звичайно публікують журнали: поезію, прозу, публіцистику, гумор тощо, і це все одного автора. Цю книгу-журнал зладив С. Караванський. Книгу-журнал розраховано на шанувальників українського слова, зокрема читачів літературних журналів.
Наявність: Ні
2010-06-29 «Тотем скальних соколів» Віра Вовк Суміш реальности, фантазії, сновидінь і міту від початків історії до сучасности.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2010-04-01 «Катарсис, или что хочу, то и делаю» Ева Гата Как стать свободным человеком? Как сделать правильный выбор в жизни? Что нужно сделать, чтобы прожить полноценную жизнь? Оказывается не так уже и много - нужно всего лишь углубиться в себя и ответ найдется. Он, этот ответ, всегда рядом с нами. Наш мир прост и идеален. Чтобы стать счастливым, нужно всего лишь понять главные его законы. В книге автор пытается дать ответ на эти сокровенные вопросы.
Перевод книги "Очищення, або роблю, що хочу".
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2010-03-18 «Три чесноти, або казка про оріхалк» Ева Гата Мешканці Краю провадять сіре, нецікаве, сповнене фальші життя. Як повернути колишню славу батьківщині, що потонула у мороці забобонів? Чи може одна людина вплинути на перебіг подій? Що треба зробити кожному задля покращення >життя в країні? Відповідь на ці та інші запитання дає роман-феєрія "Три чесноти, або казка про оріхалк".

"Три чесноти, або казка про оріхалк. 2-ге видання"
Наявність: Ні
2009-03-26 «Сюрпризи долі, або змагання між Аполлоном і Паном» Ева Гата Життя час від часу полюбляє дарувати нам сюрпризи. Добре, якщо вони приємні, проте частенько буває навпаки. Вже скоро полудень віку, кожний наступний день подібний до попереднього. І раптом зрада. Усе, що будувалося впродовж багатьох років, руйнується. Попереду прірва. Як її переступити? Як потрапити на інший бік? Відповіді на ці питання дає роман.
Наявність: Ні
2008-12-26 «З рушницею у лісі» Остап-Мар'ян Савчинський Любов до природи, до полювання Остап Савчинський перейняв від батька Льва, лісничого, який усе своє життя працював у лісовому господарстві. Гортаючи сторінки оповідання «З рушницею у лісі» читач помандрує численними дорогами пройденими Остапом Савчинським під час полювань у Галичині (довоєнний період), у Словаччині і Німеччині (під час війни), та у США (у післявоєнний період).
У збірці оповідань автор спробував записати все, що стосується полювання, переживання людини, що не раз в обличчі небезпеки шукає розради в полюванні.
Майже всі спомини мисливські чи риболовецькі вміщають картини описів природи у різних порах року, дня й ночі.
В оповіданнях освітлені окремі біографічні моменти з життя автора.
Наявність: Ні
2008-12-26 «Спогади» Остап-Мар'ян Савчинський Книга містить автобіографічні спогади Остапа-Мар’яна Львовича Савчинського – відомого пластового діяча загону “Червона Калина”, колишнього середньо-шкільного учителя, фізкультурника, мисливця, аматора-маляра та редактора й адміністратора українського неперіодичного журналу у Нью-Йорку – “Квітучі береги”.
Наявність: Ні
2008-09-16 «Тут і Там, або стежка між Парнасом та Олімпом.» Ева Гата Друге видання.
Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до самої смерті перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їхнім покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя.
Книга розповідає про життя успішних людей, які не усвідомлювали своєї унікальної ролі на землі, аж поки не зустрілися. Для кожного героя ця зустріч стала доленосною, змінила закостенілі погляди на життя, зруйнувала стереотипи.
"Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом. 2-ге видання"
Наявність: Ні
2008-03-14 «З варяг у греки, або історія, накреслена рунами» Ева Гата В кожному куточку земної кулі є наші співвітчизники, які покинули свої домівки у пошуках ліпшого життя. Та чи здобули вони омріяне щастя в далеких краях? Перед заробітчанами постає одвічне запитання: як стати щасливим на чужині? Відповідь на це запитання дає пропонована книга. Електронна версія на kassiopeya.com або amazon.com
Наявність: Ні
2008-02-27 «Коляда на Щедрий вечір» Віра Вовк На Щедрий вечір в авторки являються дванадцять світлих тіней з колядою.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2007-08-18 «Очищення, або роблю, що хочу» Ева Гата Ева Гата208 с.Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його основні закони. В книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.Наявність: -
"Очищення, або роблю, що хочу. 3-тє видання"
Наявність: Ні
2007-05-07 «Напис на скарабею» Віра Вовк Суміш реальности, фантазії, сновидінь і міту від сучасности до початків історії.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2006-11-02 «Каравела» Віра Вовк Море – дорога і ціль, каравела – крила покликання. Мореплавець – носій вічних ідеалів. Він нап’ятнований зреченням, осамітненням, трагізмом, але зате йому дано найбільший привілей взнесення й відчуття краси. Дія розвивається між дійсністю і фантазією, явою й уявою.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2006-11-02 «Декорації та інвенції» Ольга Катрич Збірка прозових і поетичних творів останніх років.
Наявність: Ні