2017-01-15 «Ідіотизми сталінської ярижки у державній мові України» Святослав Караванський (100 стор.) Пропонувану увазі читачів розвідку «Ідіотизми сталінської ярижки у державній мові України» присвячено станові української мови після лінгвоцидних експериментів Москви з “наближення” нашої мови до мови окупанта. Розглянуто низку прищеплених нам мовних ідіотизмів, які гальмують самостійний розвиток української мови і сприяють обмосковщенню українців, бо відтручують їх від користування рідною мовою.
Ціна: 120 грн Наявність: Так
2016-09-03 «Обираймо чесних Президентів!» Святослав Караванський Цю публікацію спрямовано на реальне покращання президентської влади в Україні через новий та глибоко демократичний процес обрання Президентів України.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2016-06-18 «Архітектура та система оборони Українських Карпат у княжу добу» Михайло Рожко У пропонованому читачеві виданні зібрано найважливіші публікації Михайла Рожка, які узагальнюють його багаторічні студії над архітектурою та системою оборони Українських Карпат у княжу добу. Попри наявність у книзі цілої низки дискусійних питань та, можливо, уже дещо застарілих інтерпретацій, спричинених сьогочасним поступом археології, тут подано важливі відомості про оборонні об’єкти карпатського регіону та розвиток середньовічного зодчества. Видання покликане привернути увагу наукового середовища до окреслених тут проблем та сприяти подальшому їх розв’язанню.
Для археологів, архітекторів, істориків, краєзнавців, викладачів та студентів.
Наявність: Ні
2014-08-26 «Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш, 2-ге видання» Святослав Караванський Друге виправлене видання з додатком "Галицька складова московської мови"
Питанням походження мов цікавились та цікавляться і науковці і ненауковці. Навколо цього питання попрацювали і щирі вчені й далекі від науки любителі. Тому у цій галузі немає твердих, усталених поглядів.
Автор цієї розвідки висловлює на підставі живих фактів і якнайдоступнішою мовою свій погляд на походження однієї із світових мов – російської мови, історично відомої, як московська мова. Розвідку розраховано на широке коло читачів від учнів та студентів до державних діячів.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2013-09-04 «Лист до Героя пера - Марії Матіос» Святослав Караванський Ця збірка листів та статей автора стане у пригоді всім, хто цікавиться українською мовою та шляхами її відродження після сталінського мовного Голодомору. Читач знайде у цій збірці й низку інших матеріялів на теми, які хвилюють сучасників. Збірку розраховано на широке коло читачів від учнів та студентів до державних діячів.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2013-08-29 «Світ Адольфа Бека очима Генрика Бека: цілком неофіційно» Оксана Заячківська До 150-річчя з дня народження професора Львівського університету Адольфа Бека: відомі та невідомі факти. Неопубліковані акварелі Генрика Бека та недосліджені документи, фотографії, матеріали Адольфа і Генрика Беків.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2012-09-12 «Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш» Святослав Караванський Питанням походження мов цікавились та цікавляться і науковці і ненауковці. Навколо цього питання попрацювали і щирі вчені й далекі від науки любителі. Тому у цій галузі немає твердих, усталених поглядів. Автор цієї розвідки висловлює на підставі живих фактів і якнайдоступнішою мовою свій погляд на походження однієї із світових мов – російської мови, історично відомої, як московська мова. Розвідку розраховано на широке коло читачів від учнів та студентів до державних діячів.
Друге виправлене видання з додатком "Галицька складова московської мови"
Наявність: Ні
2011-12-19 «Цілющі рослини України» Іван Шавель Цілющі рослини України. У книзі систематизовано й описано 872 рослини України, що мають цілющі властивості – регіональні народні назви, склад, засади збирання та зберігання. Наведено рецепти і методи народної медицини лікування різних недуг.
Для всіх, хто цікавиться народною медициною.
Ціна: 220 грн Наявність: Так
2010-05-07 «Тиха музики молитва» Спогади про композитора Ігора Соневицького.
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2009-03-12 «Секрети української мови» Святослав Караванський “Секрети української мови” – це популярна розповідь про самобутні риси української мови, зачесані під канцелярську гребінку під дією асиміляторських заходів. Автор розглядає всі галузі “мовного господарства”, зачеплені руйнацією: орфоепію, лексику, словотвір, правопис і частково граматику. Описано методи, застосовувані для упослідження українського слова. Наведено поради, як долати дискримінаційну спадщину минулого. Велику увагу приділено невикористаним можливостям українського словотвору. Додано словнички шельмованої, упослідженої та безпідставно занедбаної української лексики.
“Секрети української мови” розраховано на широке коло шанувальників рідного слова від школярів до державних діячів.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2008-12-26 «Від майстерні – до велета» Германович Л. Ця книга присвячена 145-річчю з дня заснування Львівських залізничних майстерень І класу. Нині – ВАТ «Львівський локомотиворемонтний завод». Вони пройшли шлях від початку творення, через бурхливі роки війни, післявоєнної відбудови, докорінної реконструкції – до сьогоднішніх днів незалежності України.
Різноманітному ілюстрованому матеріалу ця робота завдячує знімкам із заводського архіву, старим фотографіям, які вміщені в альбомах і зберігаються у науковій бібліотеці ім. В. Стефаника, архівним документам, взятих у ЦДІА України у Львові.
Книга розрахована на широке коло читачів.
Наявність: Ні
2008-12-26 «Стерьепулу Ап. Элени: Введение в сюрреализм» 144 с.Перевод с греческого.В книге предпринимается попытка введения в Сюрреализм, авангардистское движение возникшее в первой половине 20 века. Рассматриваются исторические основы сюрреализма, его значение в формировании современной восприимчивости, основные положения и направления, а так же его влияние на все виды современного искусства.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2008-09-16 «До зір крізь терня, або хочу бути редактором» Святослав Караванський До зір крізь терня, або хочу бути редактором” – це серія популярних бесід, свого часу публікованих у журналі “Книжник-рев’ю”, присвяче­них різним сторонам редагування українських текстів. Бесіди ці у популярній формі розв’язують низку склад­них питань, які виникають перед редактором у його праці з укра­їнськими текстами. Легкість та доступність викладу робить зміст бесід своєрідним вступом до редак­торської професії і може пра­вити за дороговказ для тих, хто ще не є редактором, але планує бути ним у майбутньому.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2008-09-16 «Мати і дитина, 4-те оновлене видання» Елізабет Фенвік Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.
Наявність: Ні
2008-03-03 «Американська музика» Стефанія Павлишин Пропонована монографія подає історичний огляд американської музики, її фольклорних джерел і особливостей творчості, еволюцію музичної культури від її початків до ХХ ст. Як центральна композиторська постать представлений Чарльз Айвз, не тільки з огляду на мистецьку вартість його музики, а особливо як зосередження найхарактерніших національних рис.
Наявність: Ні
2008-02-12 «Мати і дитина, 3-тє оновлене видання» Елізабет Фенвік Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком. Дар добродія Григорія Малиновського матерям України.
Наявність: Ні
2006-11-01 «Лео Вітошинський: Про мистецтво гри на гітарі» Л. Мельник Путівник у світ музики і не лише для гітаристів, у якому досвідчений виконавець та педагог описує не лише вирішення технічних та інтерпретаційних проблем, а й дає аналітичний зріз нотної літератури для гітари та на високому рівні розглядає загальні питання філософії музики. Читати цю книгу повчально й захопливо водночас. Видання доповнене фрагментами автобіографії автора, який веде свій родовід з України.
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2006-10-25 «Лєшек Мазепа: біо-бібліоґрафічні відомості та інші матеріали» Тереса Мазепа У збірнику відображено основні віхи життя, науково-педагогічної та громадської діяльності кандидата мистецтвознавства, професора Лєшека Мазепи. Видання адресоване дослідникам-музикознавцям, студентам музичних і педагогічних закладів, усім тим, хто цікавиться науково-культурним життям нашого краю.
Наявність: Ні
2006-10-25 «Олександр Ейдельман. Данина шани вчителеві» Книжку присвячено 100-річчю від дня народження видатного піаніста-педагога Олександра Ейдельмана. До збірки увійшли всі збережені матеріали професора Ейдельмана - автобіоґрафія, опубліковані ним рецензії та записані учнями конспекти його лекцій, а також спогади його колег та учнів, статті про виконавську та педагогічну діяльність, про методичні засади цього музиканта. Видання адресоване музикантам-фахівцям та широкому колу пошановувачів музичного мистецтва.
Ціна: 40 грн Наявність: Так
2005-09-27 «Баварсько-український конгрес ґерманістів в Українському Вільному Університеті» У збірнику вміщено матеріали Баварсько-українського конгресу ґерманістів, який відбувся 31 жовтня 2003 р. в Українському Вільному Університеті (м.Мюнхен, Німеччина). У статтях висвітлюються актуальні проблеми сучасної ґерманістики як міжнародної науки: представлено огляд ґерманістичних досліджень у Німеччині та Україні, окреслено контури міжнародної ґерманістики, розглянуто проблеми німецької мови як міжнародної, подано результати контрастивних досліджень на рівні граматики, фразеології, стилістики, дивактики, проаналізовано надбання історичної ґерманістики в Україні, значну увагу приділено культурологічним аспектам сучасної ґерманістики та проблемам літературознавчої компаративістики.
Наявність: Ні
2005-09-27 «Екологічні катастрофи у світі та в Україні» Д. Зербіно, М. Гжегоцький Розглянуто антропогенні (техногенні) екологічні катастрофи, які спричинили забруднення повітряного середовища, грунту. Акцентовано увагу на токсичних харчових катастрофах, у тому числі „японських” хворобах. Описано різновиди ядерних катастроф. Увагу приділено антропогенним катастрофам без зміни екосистем. Проаналізовано теорії катастроф, роль людського фактору у розвитку катастроф, потенційно небезпечні об’єкти катастроф. Для медиків різних спеціальностей, екологів, спеціалістів, що працюють на потенційно небезпечних об’єктах, відповідальних за охорону праці та безаварійну роботу, працівників ядерних об’єктів, атомних електростанцій, а також спеціалістів із надзвичайних ситуацій.
Ціна: 35 грн Наявність: Так
2005-09-27 «Стефанія Павлишин у своїх працях та висловах сучасників» М. Кривенко, Н. Письменна, Л. Терещенко У збірнику відображено основні віхи життя та науково-педагогічної діяльності доктора мистецтвознавства, професора Стефанії Павлишин.Видання адресоване дослідникам-музикознавцям, студентам музичних і педагогічних закладів, усім тим, хто цікавиться науково-культурним життям нашого краю.
Наявність: Ні
2005-09-27 «Все про серце: Науково–популярний довідник клініки Мейо» В. Крижанівський У книзі, написаній провідними фахівцями всесвітньо відомої американської клініки Мейо, детально висвітлені профілактика, діагностика та лікування серцево судинних захворювань. Наведені основи нормальної анатомії та фізіології серця. Особлива увага приділена найновішим методам лікування та результатам найбільших клінічних досліджень у кардіології. Запропоновано численні практичні поради стосовно того, як зберегти здоров’я змолоду. Книга написана живою мовою, добре ілюстрована.
Для широкого кола читачів, студентів-медиків та лікарів-інтернів. Може бути корисна для санітарно-просвітньої роботи у практиці терапевтів, кардіологів, серцево-судинних хірургів, лікарів швидкої допомоги, дільничих та сімейних лікарів.
Ціна: 70 грн Наявність: Так
2005-09-06 «Мати і дитина, 2-ге оновлене видання» Елізабет Фенвік Переклад з англ.Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.Дар добродія Григорія Малиновського матерям і студентам України.Наявність: Додаткова інформація: у наявності 4-те оновлене видання книги.
Наявність: Ні
2005-07-27 «Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд на державному кордоні та транспорті в Україні» А. Годяк, І. Підганюк, М. Пацюк Збірник містить нормативно-правові акти, які регулюють питання організації діяльності органів державної ветеринарної медицини на державному кордоні та транспорті, проведення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, відповідальності за правопорушення в цій сфері та організаційного забезпечення діяльності органів ветеринарної медицини. Видання розраховане на працівників органів державної влади, науковців, аспірантів, студентів, спеціалістів ветеринарної медицини та підприємців, які здійснюють свою діяльність на ринку тварин та тваринної продукції.
Наявність: Ні
2005-07-27 «Українсько-баварський конгрес ґерманістів у Львіському національному університеті імені Івана Франка» У збірнику вміщено матеріали Українсько-баварського конгресу ґерманістів, який відбувся
10 квітня 2002 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (Україна). У статтях висвітлюються актуальні аспекти сучасної ґерманістики: пропонується огляд ґерманістичних досліджень в Україні та Німеччині, розглянуто особливості рецепції німецької літератури в Україні та української - у Німеччині, систематизовано методологічні засади ґерманістики, представлено результати контрастивних досліджень на рівні граматики, фразеології, стилістики, лексикографії.
Наявність: Ні
2005-07-27 «Теодор Данилів» Трембляйн Еміль Переклад з англ. Біографічна книга про Теодора Даниліва, вихідця з Тернопільщини (м. Бучач), адвоката, громадського діяча, першого секретаря Спілки Українців Великобританії, палкого прихильника і захисника Української Католицької Церкви.
Ціна: 20 грн Наявність: Так
2005-07-27 «Мати і дитина» Елізабет Фенвік Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Українська діаспора в Росії» В. Ідзьо Збірник наукових праць, присвячений питанням історичної ролі українців у Росії, українсько-російським взаємовідносинам упродовж століть та на сучасному етапі. Дослідження містить у своїй основі глибокий науковий, фактологічний аналіз джерел, більшість яких апробовані вперше. Дослідник зясовує питання становлення та розвитку в Росії українських політичних, наукових, релігійних організацій, українських друкованих органів, аналізує становище українців у Росії та росіян в Україні впродовж віків та на сучасному етапі.
Ціна: 10 грн Наявність: Так
2005-07-19 «Перша українська композиторка» Стефанія Павлишин Стефанія Туркевич була першою українською жінкою-композиторкою, творчість якої була на рівні епохи і навіть в її авангарді. Війна та еміграція призвели до заборони її творів в Україні і поступового забуття. Пропонована монографія представляє небуденну  особистість Стефанії Туркевич та її творчість.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Ігор Соневвицький» Стефанія Павлишин Ігор Соневвицький - композитор, музикознавець, піаніст, диригент, представник української музики в США. Автор численних творів різних жанрів - вокальних, камерно-інструментальних, театральної музики. Від 50-х років хх ст.. до сьогоднішнього часу був організатором і керівником музичного життя в Америці, як у педагогічному виховані, так у концертній пропаганді.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Купальські пісні» Ю. Антків До збірника увійшли купальські пісні з Львівської та Волинської областей в аранжуванні Юрія Антківа для мішаного та жіночого (шкільного) хорів. Зроблений екскурс у минулі століття на святкування Івана Купала. Для шанувальників української народної пісні та традицій, студентів педагогічних навчальних закладів, учителів, керівників мішаних та шкільних хорів.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Комп’ютерні мережі» Євген Буров У цьому фундаментальному виданні висвітлено практично всі сучасні мережеві інформаційні технології. Розглянуто апаратні та логічні принципи побудови мереж, функції протоколів, сучасні комерційні технології локальних та глобальних мереж, питання керування та адміністрування мережами, об’єднання мереж, віддаленого доступу, архітектур розподілених обчислень. Значну увагу приділено побудові коректних мережевих вирішень, наведено типові вирішення. Порівняно мережеві функції головних мережевих операційних систем. Це унікальне за інформаційною насиченістю видання можуть використовувати як студенти, так і спеціалісти в галузі інформаційних технологій.Книга видана за підтримки: Cisco Systems Inc., Raichle & De-Massari AG, Діавест-Львів, Рубікон, Техноекс
Наявність: Ні
2005-06-23 «Практичний радіоаматор. Вип.1.» Є.Ільчишин Пропонуються розроблені та виготовлені автором радіоаматорські схеми заощадження електроенергії, охоронної сигналізації житла, електронних реле керування освітленням, пристроїв гальванізації та електрофорезу, електронного перемикання гірлянд й інших практичних пристроїв. Для широкого кола радіоаматорів.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Лікування рослинами (фітотерапія).» Добрянський О., Гера О. У довіднику наведені фіторецепти фірми Фармафітон. Уперше в практиці фітотерапії подано науково обґрунтовану методику розрахунку і складання рецептів, визначення терапевтичної дози лікувальної рослини. Описано застосування рослин для захисту від радіації. Для лікарів-фітотерапевтів, фармацевтів і читачів, які цікавляться народною медициною.Книга видана за підтримки Галка Лтд.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Застосування ультразвукових сенсорів» Б. Стадник, Л. Буняк, Я. Луцик Розглянуто принципи створення ультразвукових сенсорів з газовими, рідинними та твердотільними чутливими елементами. Подано конструкції електроакустичних перетворювачів, перетворювачів для вимірювання температури, приклади схемних вирішень вимірювальної частини, рекомендації щодо вибору матеріалів. Висвітлено галузі застосування та подальші перспективи розвитку ультразвукових вимірювальних приладів, зокрема у нафтогазовій промисловості. Для інженерів і наукових працівників у галузі інформаційно-вимірювальної техніки та приладобудування.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Любов Коссак-Баб'юк - педагог і музикознавець» Любов Коссак-Баб'юк Спогади, бібліографія та статті Л.Коссак-Баб'юк про львівських композиторів. 40 стор. Редактори і упорядники:д-р мистецтвознавства С.Павлишин; д-р мистецтвознавства Ю.Ясіновський; Т.Коноварт. Друкується за ухвалою вченої ради Львівської державної музичної академії імені М.Лисенка (протокол №7 від 30 червня 2002 року).
Наявність: Ні
2005-06-23 «Рослинний світ Українських Карпат: Чорногора. Екологічні мандрівки.» Нестерук Ю. У довiднику містяться описи й світлини понад 200 видів і підвидів рослин найвищого масиву Українських Карпат - Чорногори. Характеристика охоплює морфологiчнi, екологічні та біологічні особливостi, поширення в Українських Карпатах і загальний ареал, сучасний стан та перспективи охорони, застосування тощо. Назви таксонів наведені європейськими мовами. Таксономiчне мiсце рослин зазначене згiдно iз загальноприйнятою у переважнiй бiльшостi країн Європи полiтипiчною концепцiєю виду. Описано цікаві екологічні мандрівки Чорногорою. Для студентiв і фахівців природничих спеціальностей, працiвникiв науково-дослiдних і природоохоронних установ, широкого кола шанувальникiв природи Карпат.
Ціна: 60 грн Наявність: Так
2005-06-23 «Комп’ютерні мережі. 2-ге оновлене і доповн. видання» Євген Буров У цьому фундаментальному виданні висвітлено практично всі сучасні мережеві інформаційні технології. Розглянуто апаратні та логічні принципи побудови мереж, функції протоколів, сучасні комерційні технології локальних та глобальних мереж, питання керування та адміністрування мережами, об’єднання мереж, віддаленого доступу, архітектур розподілених обчислень. Значну увагу приділено побудові коректних мережевих вирішень, наведено типові вирішення. Порівняно мережеві функції головних мережевих операційних систем. Це унікальне за інформаційною насиченістю видання можуть використовувати як студенти, так і спеціалісти в галузі інформаційних технологій.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Фізіологія людини» Вільям Ф. Ґанонґ Підручник / Переклад з англ. Наук. ред. перекладу М.Гжегоцький, В.Шевчук, О.Заячківська. У книзі детально описано механізми функціонування, регулювання та інтегрування діяльності всіх систем органів, біохімічне підґрунття і молекулярні основи життєдіяльності, діапазон реалізації функцій організму людини. Особливу увагу приділено результатам найновіших наукових досліджень, даним молекулярної біології та генетики. Своєрідністю книги є велика кількість клінічних прикладів та доповнень про можливі функціональні зміни організму здорової людини у різних станах і випадках розвитку патології. Книга є теоретичним і практичним виданням, яке допоможе у вивченні класичних фундаментальних основ фізіології, а також у повсякденній роботі лікаря. Для студентів, інтернів, аспірантів, викладачів медико-біологічних навчальних закладів, фізіологів, науковців та практичних лікарів.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Людина. Навчальний атлас з анатомії та фізіології» Переклад з англійської. Перше видання всесвітньо відомої книги The Human Body (A Dorling Kindersley Book) в українському перекладі. Розглянуті всі головні системи організму людини: скелетна, м'язова, нервова, ендокринна, серцево-судинна, імунна, дихальна, травна, сечовидільна, репродуктивна. Понад 1000 чудових кольорових ілюстрацій та докладні пояснення до них демонструють складну будову організму людини та роботу його систем і органів. Описані понад 150 захворювань та порушень функціонування систем організму людини, їхні причини, симптоми, сучасні методи діагностики, а також способи лікування, як медикаментозного, так і хірургічного. Адресований усім, хто вивчає медицину, а також тим, хто прагне краще пізнати найбільшу таємницю Всесвіту - організм людини. Книга видана за підтримки: добродія Григорія Малиновського (США) проф. Володимира Бандери (США).
Наявність: Ні
2005-06-23 «Антологія біоетики» Ю. І. Кундієв За ред. Ю.І.Кундієва. 528 стор. У книгу війшли доповіді, які були представлені на Першому Національному конгресі з біоетики, що проходив 17-21 вересня 2001 року в м.Києві. У статтях висвітлені світоглядні та філософські, правові та законодавчі аспекти біоетики, біоетичні проблеми медичної генетики та репродукції людини, деонтологічні проблеми в клінічній медицині, в трансплантології, біоетичні аспекти клінічних випробувань нових медичних препаратів та технологій, питання експериментів на тваринах, охорони довкілля, роботи етичних комітетів, проблеми викладання біоетики. У цій книзі опублікований один із результатів роботи Конгресу - проект Етичного кодексу лікаря України. Однак ця книга є не тільки збіркою доповідей Конгресу, вона має більш вагоме значення, її по суті можна вважати антологією біоетики. Для широкого кола читачів: науковців, лікарів, філософів, правознавців, екологів, студентів вищих навчальних закладів та ін.
Ціна: 30 грн Наявність: Так
2005-06-23 «Траволікування захворювань щитовидної залози» М. Лесюк Розглянуто причини захворювань щитовидної залози, дано рекомендації щодо оптимального харчування, профілактики захворювань, у рецептурній частиніф наведено рецепти та дозування настоїв і відварів стосовно до хвороби. Для лікарів-фітотерапевтів, фармацевтів і читачів, які цікавляться традиційною медициною.
Наявність: Ні
0000-00-00 «“Труд” - жіноча кравецька школа» О.Цимбалюк Про передумови та становлення першого українського жіночого промислового кооперативу та фахової школи “Труд”, які стали підвалинами львівського осередку професійного моделювання одягу. Для мистецтвознавців, художників, істориків, викладачів і студентів.
Книга видана за підтримки: ВАТ “Світоч”, ВАТ “Маяк”, СП “НТОН”
Наявність: Ні