2005-06-23 «12 уроків з 1С:Бухгалтерія, 2-ге вид.» О. Дубій Порадник користувача персонального комп. Книга призначена передусім для бухгалтерів, які починають працювати з програмою 1С:Бухгалтерія. В ній міститься інформація, необхідна бухгалтеру в повсякденній роботі. Головні компоненти програми та дії з ними описані детально, увагу зосереджено на найважливіших моментах і головних принципах роботи з програмою. Буде корисною також бухгалтерам та операторам, які мають досвід роботи з програмою 1С:Бухгалтерія, оскільки дасть змогу осягнути роботу програми в цілому і взаємодію її компонентів. Для бухгалтерів, користувачів персональних комп'ютерів.
Наявність: Ні
2005-07-19 «12 уроків з 1С:Бухгалтерія, 3-тє вид.» О. Дубій Порадник користувача персонального комп. Призначена передусім для бухгалтерів, які починають працювати з програмою 1С:Бухгалтерія. В книзі міститься інформація, необхідна бухгалтеру в повсякденній роботі. Головні компоненти програми та дії з ними описані детально, увагу зосереджено на найважливіших моментах і головних принципах роботи з програмою. Буде корисна також бухгалтерам і операторам, які мають досвід роботи з програмою, оскільки дасть змогу осягнути роботу програми в цілому і взаємодію її компонентів.
Наявність: Ні
2007-05-07 «12 уроків з 1С:Бухгалтерія, 4-те вид.» О. Дубій Порадник користувача персонального комп. Книга призначена передусім для бухгалтерів, які починають працювати з програмою 1С:Бухгалтерія. В ній міститься інформація, необхідна бухгалтеру в повсякденній роботі. Головні компоненти програми та дії з ними описані детально, увагу зосереджено на найважливіших моментах і головних принципах роботи з програмою.Буде корисною також бухгалтерам та операторам, які мають досвід роботи з програмою 1С:Бухгалтерія, оскільки дасть змогу осягнути роботу програми в цілому і взаємодію її комnoнентів.Для бухгалтерів, користувачів персональних комп'ютерів.
Наявність: Ні