2014-01-30 «Казки чарівного королівства Красолі» Ева Гата Дитяча література Призначення кожної людини - творити простір любові. Однак на Землі панують сім злих сестер: Гординя, Страх, Пожадливість, Брехня, Заздрість, Байдужість і Лінь. Вони підступно оповили людські душі темрявою і безжалісно руйнують матінку Землю. Мешканці казкового королівства Красолі - добрі чарівники і феї - вирушають на допомогу людям.
Ілюстрації Ігоря Біликівського.
Ціна: 150 грн Наявність: Так
2015-08-11 «Сім таємниць королівства Красолі» Ева Гата Дитяча література Змагання між світлом і темрявою починає свій лік ще від початку віків. Хитрий Мор має намір заволодіти Всесвітом, знищити Простір Любові і розпалювати війни. Добрі чарівники і феї з королівства Красолі допомагають відважній сімці молодих людей розгадати прадавні таємниці, які ховає у своїх надрах Матінка Земля. Складні випробовування випадають на долю героїв, але їм вдається побороти усі труднощі, повернути в рідний край Правду, Пам’ять, Вдячність, Милосердя, Натхнення, Радість і, врешті решт, здобути Перемогу над підступним Мором.

Ілюстрації Ігоря Біликівського.
Ціна: 150 грн Наявність: Так
2011-03-15 «Katharsis, oder was ich will, das tue ich» Ева Гата Художня література Wie wird man ein freier Mensch? Wie trifft man im Leben die richtige Wahl? Was muss man tun, um ein vollwertiges Leben zu leben? Es zeigt sich, dass gar nicht so viel dazu ntig ist – man muss lediglich in sich hineinhorchen und
die Antwort findet sich dort. Sie, diese Antwort, ist immer ganz nahe bei uns. Unsere Welt ist einfach und wunderbar.
Um glücklich zu werden, muss man nur ihre wesentlichen Gesetze verstehen lernen. In dem Buch versucht die Autorin eine Antwort auf diese geheimen Fragen zu geben.

Переклад на німецьку мову книги "Очищення, або роблю, що хочу".
Переклад Інгебург Голлос (Австрія).
Ціна: 55 грн Наявність: Так
2018-07-23 «Усі дороги провадять до любові» Ева Гата Художня література У житті часто трапляються непередбачувані ситуації. Здається, уже нема на що сподіватися – смерть пильно вдивляється у вічі. Проте не завжди все так, як здається на перший погляд. Навіть найстрашніша недуга може стати благословенням, яке виводить з тупика. Вихід завжди є, і він неодмінно провадить до Любові.
Обкладинка - живопис Еви Гати.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2010-04-01 «Катарсис, или что хочу, то и делаю» Ева Гата Художня література Как стать свободным человеком? Как сделать правильный выбор в жизни? Что нужно сделать, чтобы прожить полноценную жизнь? Оказывается не так уже и много - нужно всего лишь углубиться в себя и ответ найдется. Он, этот ответ, всегда рядом с нами. Наш мир прост и идеален. Чтобы стать счастливым, нужно всего лишь понять главные его законы. В книге автор пытается дать ответ на эти сокровенные вопросы.
Перевод книги "Очищення, або роблю, що хочу".
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2010-11-08 «Бланік відчиняє двері» Ева Гата Художня література Життя і Смерть завжди поруч – дві нерозривні частини вічного Буття. Час для кожного летить нестримно, безкомпромісно вносить свої корективи і в таємні сподівання, і відверті прагнення. Непомітно минає день за днем. За плечима залишаються літа за літами. Що далі? Невже усі роки минули даремно? У чому був їх сенс? Як прожити життя, щоб, оглядаючись на нього, не очікувати смерть із тремтливим жахом чи соромом?
Відповіді на ці запитання можна знайти в романі “Бланік відчиняє двері”.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2016-04-13 «Коріння світла» Ева Гата Художня література Людські долі схожі на звивисті стежки лабіринту, які водять подо­рожнього в пошуках своєї мети. Хоча цей світ контрастів вічно ба­лансує між успіхом і втратою надії, на подорожнього завжди чекає безцінний дарунок, який отримає лише той, хто зуміє правильно скористатись попереднім досвідом. Книжка „Коріння світла” скла­дається з повісті та п’яти оповідань про різні людські долі. Ко­мусь вдалося вийти з лабіринту переможцем, комусь довелося за­три­матись, однак треба пам’ятати, що вихід завжди є.
Обкладинка - живопис Еви Гати.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2013-03-22 «Музичні фрески» Ева Гата Художня література Події роману відбуваються в різні епохи і в різних країнах. На перший погляд, кожна з п'яти новел є окремою фрескою про кохання і музику. Та це лише уламок невідомого, значно більшого творіння, як і поодинокий музичний акорд, вирваний із загальної симфонії. Якщо уважніше пригледітися, то можна зауважити, що все у світі впродовж віків між собою тісно пов’язане, а імена головних героїв роману завжди означають “Життя” і “Дар Божий”. Що їм треба подолати, щоб нарешті пізнати справжнє щастя? Виявляється, не так уже й багато. Лише коли Мудрість переможе Гнів, сповнені любові серця віднайдуть одне одного і вже ніколи не розлучаться.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2012-01-17 «Народжена у джерелі, або шлях від царства до корони» Ева Гата Художня література Багато таємниць ховає в собі земля. Де народжуються чудодійні джерела? Лише в єдності з природою людина може відповісти на одвічне запитання: “Хто вона і для чого прийшла в цей світ”. У романі “Народжена в джерелі, або шлях від Царства до Корони” описано нелегку долю молодої співачки. Втрачено все. Попереду безвихідь. Однак завдяки силі мистецтва героїні вдається підняти голову, йти далі й одягти корону.
Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2011-06-08 «Очищення, або роблю, що хочу, 3-тє вид.» Ева Гата Художня література Третє видання
Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його основні закони. В книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.
Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2014-08-20 «Стати Сонцем» Ева Гата Художня література Людина приходить у цей світ творити свій унікальний всесвіт. Інколи видається, що обставини надто могутні, а людина безсила. Та це не так. Усе залежить лише від внутрішнього світогляду. Побудувати простір Любові можна, лише змінивши себе. Це цілком не складно, досить розширити власні горизонти, і тоді неподоланне стає нікчемним і мізерним.
Книжка «Стати Сонцем» складається з оповідань про різних людей: зовсім юних, молодих, зрілих і літніх. Зробити крок назустріч Сонцю не пізно у будь-якому віці. Варто лише забажати, і осяяння неодмінно прийде.
Ілюстрації Ігоря Біликівського.
Ціна: 100 грн Наявність: Так
2012-04-23 «Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом.» Ева Гата Художня література Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до кінця своїх днів перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їх покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя. Відповіді на ці одвічні запитання ви знайдете у цих романах-феєріях. Книга адресована для широкого кола читачів.

Художнє оформлення - Маркіян Коссак
Ціна: 80 грн Наявність: Так
2012-09-12 «Ave Eva» Ева Гата Художня література В романтичній новелі “AVE EVA” , події якої розгортаються в міжвоєнному Львові, легко зауважити цілісність світів, які є нероздільною частиною Великої Єдності. Кожна причина має свій наслідок і навпаки. Тому, які б Доля не дарувала сюрпризи, не варто засмучуватися.
Пам’ятаймо, що найбільшим Даром Божим є Життя. Крапки ж не буває, хоча інколи її ототожнюють зі Смертю. Але й це ілюзія! Подивімося на все з погляду вічності: крапка є
лише проекцією нескінченного тире у цей простір.

Це унікальне двомовне видання - одночасно українською і польською мовами.

Переклад на польську мову Ольги Кіх (Ягеллонський університет).

Художнє оформлення - Маркіян Коссак.
Ціна: 50 грн Наявність: Так
2008-03-14 «З варяг у греки, або історія, накреслена рунами» Ева Гата Художня література В кожному куточку земної кулі є наші співвітчизники, які покинули свої домівки у пошуках ліпшого життя. Та чи здобули вони омріяне щастя в далеких краях? Перед заробітчанами постає одвічне запитання: як стати щасливим на чужині? Відповідь на це запитання дає пропонована книга. Електронна версія на kassiopeya.com або amazon.com
Наявність: Ні
2010-03-18 «Три чесноти, або казка про оріхалк» Ева Гата Художня література Мешканці Краю провадять сіре, нецікаве, сповнене фальші життя. Як повернути колишню славу батьківщині, що потонула у мороці забобонів? Чи може одна людина вплинути на перебіг подій? Що треба зробити кожному задля покращення >життя в країні? Відповідь на ці та інші запитання дає роман-феєрія "Три чесноти, або казка про оріхалк".

"Три чесноти, або казка про оріхалк. 2-ге видання"
Наявність: Ні
2007-08-18 «Очищення, або роблю, що хочу» Ева Гата Художня література Ева Гата208 с.Як стати вільною людиною? Як зробити правильний вибір у житті? Що потрібно, щоб прожити повноцінне життя? Виявляється, не так вже й багато - треба лише заглибитися в себе, і відповідь знайдеться. Вона, ця відповідь, завжди поруч з нами. Наш Світ простий, досконалий і справедливий. Щоб бути щасливим треба лише зрозуміти його основні закони. В книзі автор намагається дати відповідь на ці сокровенні питання.Наявність: -
"Очищення, або роблю, що хочу. 3-тє видання"
Наявність: Ні
2008-09-16 «Тут і Там, або стежка між Парнасом та Олімпом.» Ева Гата Художня література Друге видання.
Кожен з нас приходить сюди з особливою метою і має унікальне завдання, яке потрібно втілити упродовж життя. Більшість людей від народження і до самої смерті перебувають в стані лялечки і не здогадуються, що їхнім покликанням є перетворитися на метелика. Що для цього потрібно? Відповідь проста – зробити впевнений неординарний крок, який розірве усі перепони на шляху до щастя.
Книга розповідає про життя успішних людей, які не усвідомлювали своєї унікальної ролі на землі, аж поки не зустрілися. Для кожного героя ця зустріч стала доленосною, змінила закостенілі погляди на життя, зруйнувала стереотипи.
"Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом. 2-ге видання"
Наявність: Ні
2009-03-26 «Сюрпризи долі, або змагання між Аполлоном і Паном» Ева Гата Художня література Життя час від часу полюбляє дарувати нам сюрпризи. Добре, якщо вони приємні, проте частенько буває навпаки. Вже скоро полудень віку, кожний наступний день подібний до попереднього. І раптом зрада. Усе, що будувалося впродовж багатьох років, руйнується. Попереду прірва. Як її переступити? Як потрапити на інший бік? Відповіді на ці питання дає роман.
Наявність: Ні