2013-05-12 «Рідна ріка» Тихон Лещук Художня література У романі показано історію рідної ріки, яка може бути типовою для різних ситуацій. У різні пори року, у різні стихії ріка завжди є другом людини. Водночас бачимо, якщо хтось бережливо ставиться до ріки, то вона його нагороджує і про нього ніколи не забуває.
Читач на фоні опису ріки знайде в цьому романі долі різних людей. Проте всіх їх об’єднує рідна ріка.
Роман призначений усім, хто любить життя.
Наявність: Ні
2012-08-22 «Тихон Лещук: Школа» Тихон Лещук Художня література У романі-епопеї “Школа”, який складається з семи книг, представлено чотири покоління людей у розвитку. Сюжет обєднаний одними персонажами та деякими епохами подій, що відбуваються переважно в одному місті.
Рекомендується для всіх тих, хто вчився, хто працює, або вчиться чи працює у школі. Читається роман легко і зрозуміло.
Наявність: Ні
2011-09-06 «Студенти. Карпати.» Тихон Лещук Художня література П`єса “Студенти” створена на основі авторського педагогічного досвіду, в одному з найбільших університетів України – Національному університеті “Львівська політехніка”. Відображена студентська молодь, яка дуже здібна та працьовита, з якою вести педагогічний процес є справою не лише честі, але й великої внутрішньої радості.
У п’єсі “Карпати” на основі архівних матеріалів представлено українські Карпати в різні періоди історії: повстання Олекси Довбуша, та інших героїв за незалежність України, зародження Національного руху в різні часові періоди, перехід однієї частини Української Повстанської Армії (УПА) з архівам на Захід.
Наявність: Ні