2007-05-17 «Текстовий процесор Word» Орест Коссак, І. Юрчак Порадник користувача персонального комп. У книзі описані можливості текстового процесора Word 2003 англійської та української версій для підготовки різноманітних доку¬ментів, що містять таблиці, графіки, формули, а також електронних листів та веб-сторінок. Численні вправи дають змогу отримати практичні навички роботи. Для користувачів персональних комп’ютерів.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Сім кроків до MS Word.» Орест Коссак, І. Юрчак Порадник користувача персонального комп. У посібнику описані можливості текстового редактора MS Word 6.0 для підготовки різноманітних документів, що містять таблиці, малюнки, графіки, формули. Численні вправи дають змогу отримати практичні навички роботи.Для користувачів персональних комп'ютерів.
Наявність: Ні
2005-06-23 «Текстовий процесор Word 2000» Орест Коссак, І. Юрчак Порадник користувача персонального комп. У книзі описані можливості текстового процесора Word 2000 англійської та російської версій для підготовки різноманітних документів, що містять таблиці, графіки, формули, а також електронних листів та web-сторінок. Численні вправи дають змогу отримати практичні навички роботи. Для користувачів персональних комп'ютерів.
Наявність: Ні