2008-03-03 «Американська музика» Стефанія Павлишин Наукова та науково-популярна лiтература Пропонована монографія подає історичний огляд американської музики, її фольклорних джерел і особливостей творчості, еволюцію музичної культури від її початків до ХХ ст. Як центральна композиторська постать представлений Чарльз Айвз, не тільки з огляду на мистецьку вартість його музики, а особливо як зосередження найхарактерніших національних рис.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Ігор Соневвицький» Стефанія Павлишин Наукова та науково-популярна лiтература Ігор Соневвицький - композитор, музикознавець, піаніст, диригент, представник української музики в США. Автор численних творів різних жанрів - вокальних, камерно-інструментальних, театральної музики. Від 50-х років хх ст.. до сьогоднішнього часу був організатором і керівником музичного життя в Америці, як у педагогічному виховані, так у концертній пропаганді.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Перша українська композиторка» Стефанія Павлишин Наукова та науково-популярна лiтература Стефанія Туркевич була першою українською жінкою-композиторкою, творчість якої була на рівні епохи і навіть в її авангарді. Війна та еміграція призвели до заборони її творів в Україні і поступового забуття. Пропонована монографія представляє небуденну  особистість Стефанії Туркевич та її творчість.
Наявність: Ні
2005-07-19 «Музика двадцятого століття» Стефанія Павлишин Підручники та посібники для вузів Розглянуто напрями, стилі і теоретичні системи. Окремо аналізується роль новаторів Шенберга і Айвза також з іншого боку розглянуто словя’янські національні школи, зокрема української.Посібник розрахований для музичних і мистецьких навчальних закладів, а також для всіх хто цікавиться питанням сучасної культури.
Ціна: 35 грн Наявність: Так