2005-07-27 «Мати і дитина» Елізабет Фенвік Наукова та науково-популярна лiтература Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.
Наявність: Ні
2005-09-06 «Мати і дитина, 2-ге оновлене видання» Елізабет Фенвік Наукова та науково-популярна лiтература Переклад з англ.Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.Дар добродія Григорія Малиновського матерям і студентам України.Наявність: Додаткова інформація: у наявності 4-те оновлене видання книги.
Наявність: Ні
2008-02-12 «Мати і дитина, 3-тє оновлене видання» Елізабет Фенвік Наукова та науково-популярна лiтература Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком. Дар добродія Григорія Малиновського матерям України.
Наявність: Ні
2008-09-16 «Мати і дитина, 4-те оновлене видання» Елізабет Фенвік Наукова та науково-популярна лiтература Переклад з англ. Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком навчить Вас доглядати свою дитину. Цілком оновлене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування і безпеки. Запропоновано відверті реальні рішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком.
Наявність: Ні